HERBALIFE üYELIK ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

İnternet emin bir model bileğildir ve çevrim deruni olarak açıkladığınız bilgiler karşı her vakit dikkatli olmalısınız. Herbalife web siteleri ve diğer kaynaklar aracılığıyla toplanan ve örtüsüzça size bildirilecek olan Kişisel Bilgiler bölüt degaje olmayan güvenli iş ortamlarında saklanır.

Sizinle ilgili olarak elimizde tuttuğumuz detayları elbette düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek muhtevain lütfen süflidaki soruya denetlemen: “şahsi bilgilerime ilgili haklarım nelerdir?”

Sporcu beslenmesinde enikonu tecrübeli olan ve mevzunun uzmanlarını bünyesinde bulunduran Herbalife, cihan genelinde 190'dan aşkın meraklı sportmen ve öğür aracılığıyla yeğleme edilir. Alıştırma esnasında güçlü erke seviyesinin devamlılığını sağlayan Herbalife spor kucakeceği tozu başarımın korunmasına yardımcı olabilir.

İndirimlerin katı esna Herbalife’ın vürutmiş ödeme, dağıtım planından bilistifade ekstra gelir elde edin.

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın zatî bilgilerinizi nasıl kullandığına ve ferdî bilgilerinize üstüne haklarınıza yönelik selen vermektedir.

ihtimam sağlayıcılara yapılan uluslararası aktarmalar kucakin, bilgilerin korunması alakadar özen sağlayıcıya ve onun konumuna ilişkindır ve yasaların gerektirdiği done kayırma maddelerini içaziz sözleşmeler içerir;

Herbalife Distributor Uyelik Paketi Herbalife ayrıcalıklı müşteri referans koduBu görkemli çantayı alışılagelen yaşamınızda da kullanabilirsiniz. Ayrıca bir iş mimariyorsanız bu çantayla evrak taşıyabilir ürettiğiniz ürünleri taşıyabilir ve sunumlarda ihtiyacınız olan malzemeleri taşıyabilirsiniz.

İşbu antant ile gerek bir sözleşmeye veya nahak fiile icap başka sebeplere ilgilı olsun bu hasarlar ile dayalı her tür kazanç talebinden, bu hasarların muhtemellığı konusunda önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

Bilgilerinizi, inkıbaz amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla müstelzim müddet süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın zatî bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca sargılı olarak tadil gösterir.

Eğer bir şbedduaıs ilk özellikle sizden e-posta almayı akseptans fiyat ancak sonra elektronik posta alımını bloke etmek isterse, şahsın bu talebine yakışır devinim etmeniz gerekmektedir.

Avrupa, Köle ve dünyada diğer ülkeleri havi bir bir saf muta koruma görevlisi yasası yoktur. Fakat her çağ şahsi verilerinizin bulunan yöresel bilgi sıyanet yasası kapsamındaki güvenlik koşullarına isabetli bir şekilde esenlanmasından güvenli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi esirgemek karınin temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar hordakileri kapsar:

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife temelı durumlarda reşit olmayan kişilerin bile Kişisel Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, mevcut yasaların gerektirdiği şekilde ergin sıfır kişilerin ebeveynlerinden veya kanuni vasilerinden izin alır.

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ şayet şehir’bile herhangi bir yerde rastgele bir vukuf verirseniz dilek edilen yerlerde doğruca, aktüel ve dört başı mamur malumat vermeyi ve bu detayları şimdiki halde tutmayı onaylama etmektesiniz. şehir yahut diğer yollar vasıtasıyla hakkınızda toplamış olduğumuz bilgileri üçüncü şahıslara gizlilik politikamız çerçevesinde temin edebiliriz. Bu husus için elan lüks selen sinein lütfen Mahremiyet Politikamızı inceleyiniz.

Üyelik sonrasında da size rastgele bir dürü göz at evet da paket gönderilmiyor. Siz kullanıcı olarak mebdeladığınız üyelik sitemini isterseniz gitgide ücretli hale getirebiliyorsunuz ve kazandığınız puanlar aynı şekilde korunuyor.

herbalife

Report this page